Чек-листи

Чек-листи до позовних заяв (цивільне, господарське та адміністративне судочинства)

Чек-листи до позовних заяв в цивільному, господарському та адміністративному судочинствах (далі – Чек-листи до позовних заяв) створені для полегшення процесу підготовки та перевірки відповідності позовних заяв процесуальному законодавству.

Вартість Чек-листів до позовних заяв становить 210,00 гривень (без ПДВ).

Чек-листи позовних заяв надсилаються файлом в форматі *.pdf  через мережу Інтернет Виконавцем відповідному Замовнику після отримання 100% оплати на розрахунковий рахунок Виконавця (не пізніше 3 днів з дня отримання 100% оплати). Шляхи надсилання файлу узгоджуються з кожним Замовником окремо.

Чек-листи позовних заяв є результатом надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення у разі порушення, виражений в формі електронного документа (в форматі *.pdf, обсяг – 3 сторінки).

Всі матеріали, що передаються Виконавцем Замовнику, є об’єктом права інтелектуальної власності Виконавця. Всі майнові і немайнові права інтелектуальної власності, що виникли у зв’язку зі створенням Чек-листів позовних заяв, належать Виконавцю. Замовник має право на використання таких об’єктів виключно в особистих цілях.